دانستنی های عمومی

محل درج آگهی و تبلیغات
نوشته شده در تاريخ دوشنبه 9 مهر 1397 توسط نویسنده

روشن و خاموش شدن متوالي تلويزيون :

در اين حالت تلويزيون روشن شده و پس از نمايش لوگوي مجدد خاموش مي‌شود كه در اصطلاح تعمير تلويزيون به اين حالت reboot شدن گفته مي شود. در اين حالت معمولا مين برد دستگاه دچار نقص شده و راه حل تعمير تلويزيون از تعويض نرم افزار تا تعويض كامل برد را شامل مي شود. اين ايراد در بسياري از مدل هاي تلويزيون ديده مي شود.

قطع شدن تصوير تلويزيون در حاليكه صدا دارد

اين ايراد بيشتر در مدلهاي بدون گارانتي و اصطلاحا بانه اي اتفاق مي افتد و ايراد در بخش بك لايت تلويزيون و يك ضعف كارخانه اي است كه با تعمير بكلايت تلويزيون و اصلاحاتي كه روي دستگاه شما انجام خواهد شد درصد احتمال خرابي بسيار كم مي شود.

تلويزيون در حالت HDMI تصوير ندارد

در اين ايرد ابتدا توصيه مي كنيم دستگاه را ريست نرم افزاري كرده و از اتصالات دستگاه مطمئن شويد و در صورت برطرف نشدن ايراد از تعميركار مجاز تعمير تلويزيون كمك بگيريد.

تلويزيون خود به خود خاموش ميشود

اين عيب بيشتر به دليل نوسان برق مي باشد و در بيشتر موارد برد پاور خراب ميباشد. تلويزيون هاي جديد به دليل اينكه با ولتاژ بسيار پايين كار مي كنند احتمال خرابي در برد مين را نيز دارند كه بايد مورد بررسي قرار بگيرد.تعمير اين عيب تلويزيون در منزل انجام مي شود. برخي تلويزيون نيز به علت خرابي دستگاه هاي ورودي كه به آنها متصل مي شود كه باعث از كار افتادن مين برد تلويزيون مي شود. در بيشتر موارد باعث سوختگي cpu تلويزيون مي شود و در اين موارد بايد براي تعمير تلويزيون برد مين حتما تعويض شود.



برچسب ها : تعمير تلويزيون ، تعمير تلويزيون ال جی ، تعمير تلويزيون سامسونگ ،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک | قدرت : صدف بلاگ
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر