دانستنی های عمومی

محل درج آگهی و تبلیغات
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه 19 دی 1397 توسط نویسنده

تعمير تلويزيون هاي آب خورده با دستگاه فلت زن در تعميرگاه انجام ميشود. اين دستگاه يكي از پيشرفته ترين تجهيزات در صنعت تعمير تلويزيون محسوب ميشود.
آب خوردگي به عنوان يكي از رايج ترين دلايل خرابي تلويزيون در ايران مطرح است اما تنها راه حل شركتها براي حل اين مشكل تعويض كل پنل تلويزيون است،كما اينكه پنل يك تلويزيون به تنهايي 50 تا 70 درصد قيمت تلويزيون را شامل مي گردد و بسيار گران است از همين رو بسياري از هموطنان تعويض تلويزيون را بعه تعويض پنل ترجيح مي دهند.
سرويس ال جي راه حل كم هزينه تري براي تعمير تلويزيون ال جي آب خورده دارد،ما پنل تلويزيون آب خورده شما را با حداقل هزينه تعمير مي كنيم و آن را به حال اولش باز مي گردانيم.تعمير تلويزيونهاي آب خورده با دستگاه فوق پيشرفته صورت گرفته و به صورت كاملا تضميني انجام مي گيرد.
آب خوردگي يك تلويزيون ممكن است در اثر اسپري كردن آب بر روي شيشه تلويزيون و يا در حين تميزكاري و يا حتي در اثر بخار آب موجود در محيط صورت پذيرد.مناطقي كه در اثر آب خوردگي آسيب مي بينند شامل برد آدرس پنل،اتصالات موسوم به فلت پنل و يا حتي برد tcon تلويزيون مي باشد.
در اثر آب خوردگي خطوط رنگي عمودي و يا هاله نواري سفيد بر روي تصوير ظاهر مي گردد و يا تصوير بعد از مدتي كلا قطع مي گردد در حالي كه صداي تلويزيون نرمال و برون مشكل است،اگر تلويزيون شما نشانه هاي بالا را دارد به احتمال قوي دچار آب خوردگي شده است .
نشانه هاي آب خوردگي:
تشكيل خطوط رنگي عمودي در صفحه تلويزيون از اولين نشانه هاي آب خوردگي است كه نشانه اي از تخريب اتصالات پنل مي باشد.قطعي كامل تصوير نيز نشانه اي از تخريب برد tcon و برد و يا حتي در صورت آب خوردگي زياد تخريب برد main مي باشد.
در بسياري از موارد تعمير تلويزيون سامسونگ نشانه هاي آب خوردگي دارد اما هيچ آبي بر روي تلويزيون نريخته است كه در اين صورت آب خوردگي ناشي از بخار آب موجود در هوا مي باشد كه معمولا در تلويزيونهايي با عمر بالاي 5 سال رخ مي دهد.


.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک | قدرت : صدف بلاگ
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر